Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Žygis prie Ilgės ežero

"Smalsučių" grupės vaikai kartu su mokytojomis ir sporto projekto trenere išvyko prie Ilgės ežero. Taip praėjo dar viena - judesio, šurmulio, smagaus juoko, linksmų kalbelių, miško vaizdų -dienelė. Mokytojos Liuda ir Onutė sako, kad priskaičiavo, kad nužygiavo per 5000 žingsnelių.
280869154 546339303775593 6969181662197792201 n 282163684 546339300442260 4714759746299326855 n

Sportas-sveikata

Sportas-sveikata

       Siekdamos tenkinti ugdytinių poreikį judėti ir suteikti teigiamų emocijų su „Kiškučių“ grupės vaikais vykome į Duseikių parką, kuriame leidome laiką sportuodami. Visi kartu atlikom mankštos pratimus, žaidėme įvairius žaidimus su parašiutu, futbolą, kad pasidarytume vartus, teko pasitelkti kūrybiškumą. Vėliau vaikams pasiūlėme sugalvoti sportinių užduočių su parke rasta gamtine medžiaga, taip prasidėjo kankorėžių į tolį mėtymo varžybos. Pastebėjome, jog sportuodami gamtoje vaikai atsipalaidavo, tapo drąsesni, dar aktyvesni, judesius atliko laisviau, kūrybiškiau.

  

DAUG JUDU - SVEIKAS ESU

Sportas turi labai didelį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui ir sveikatos būklei. Jis suteikia unikalią galimybę turėti sveiką kūną, taip pat jis praturtina ir paįvairina mūsų kasdienybę. Fizinis aktyvumas gerina nuotaiką, didina mūsų disciplinuotumą ir tuo pačiu prisideda prie geresnės gyvenimo kokybės.
“Pelėdžiukų”, grupės vaikai su mokytojomis vyko į sportinę ekskursiją “Daug judu, sveikas esu” #SportoAbc. Vaikai keliaudami Germanto ežero pažintiniu taku, būdami gryname ore, ne tik gerino savo fizinę būklę, bet ir stebėjo gamtą. Kelionė buvo visapusiškai naudinga, kupina įspūdžių bei geros nuotaikos. Vaikai grįžo pavargę, bet laimingi.
"Pelėdžiukų" grupės vaikai sako: ,,Jei nori būti sveikas tai sportuok". Nors,rodos, esame dar visai maži kartu gebame įveikti net pačius aukščiausius KALNUS.

Būryje draugų-sportuoti linksma ir smagu

Būryje draugų – sportuoti linksma ir smagu

         Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ nuolat skatinamas fizinis aktyvumas, stiprinama ugdytinių sveikata, kuriama darni sveikos gyvensenos ugdymo sistema. Paprastai judame daugiau kai būname gryname ore. Kadangi aktyvus buvimas lauke sietinas ne tik su didesniu aktyvumu, bet ir platesne nauda fizinei ir psichinei augančio vaiko sveikatai, tai kvalifikuota sporto trenerė Lina Kaveckienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vitalija Anusaitė ir Vilma Krutko organizavo „Boružėlių“ grupės vaikams fizinio ugdymo veiklą netradicinėje aplinkoje ant Šatrijos kalno. Aktyviai dalyvaudami sportinėse rungtyse, judriuose žaidimuose vaikai patyrė pačius įvairiausius emocinius išgyvenimus: džiaugsmą, laimę, drąsą, pasitikėjimą, taip pat baimę, nusivylimą, liūdesį, pyktį, kas tikėtina, padės ateityje geriau suprasti save ir kitus.

  

Sportas gryname ore - jėga

🗣 Gegužės 24 d. su "Ežiukų" grupės sportininkais, trenere Lina Kaveckiene, meninio ugdymo vadove Angele Streckiene, mokytojomis, Dalia Kušeliauskiene, Stasele Ariene, nukeliavome į tikrą sportiškų akimirkų dieną. Šventę pradėjome muzikiniu prisistatymu apie sportą.