Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Projektas „Sporto ABC“ pasiekė finišą

SRF-logo_RGB_pagrindinis-02-scaled.jpg  Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“ ir jo Rainių skyrius yra valstybinė ugdymo įstaiga, kurią lanko 284 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Darželis ne tik vaikų kūrybiškumą skatinanti, bet ir sveiką gyvenseną propaguojanti įstaiga. Darželio pedagogai nuolat rūpinasi visuminiu vaikų ugdymu, organizuoja įvairius sveikatingumo – sporto renginius, dalyvauja žaidynėse, kelia kvalifikaciją respublikinėse, tarptautinėse konferencijose, seminaruose, mokymuose.

SPORTUOJA VISI-MAŽI IR DIDELI

SRF-logo_RGB_pagrindinis-02-scaled.jpg  Štai ir praėjo ilgai lauktas sporto renginys "Sportuoja visi - maži ir dideli". Sporto šventė buvo skirta vaikams, jų tėveliams, socialiniams partneriams, ir visiems, kurie myli sportą. Sporto ABC veiklos bendrai finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

FIZINIO AKTYVUMO VEIKLOS

Kiekvieną dieną mažuosius džiugina fizinio aktyvumo veiklos, kurios yra organizuojamos vykdant projektą „Sporto ABC“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinio aktyvumo, atskirų sporto šakų plėtrą, bendruomeniškumo stiprinimą, kvalifikacijos kėlimą, tobulinimą ir sklaidą. Projekto vykdymo laikotarpis – 2019–2022 metai.

SUSITIKIMAS SU PALANGOS SPORTININKAIS

🟡🟢🔴 Spalio 11d. jaunieji sportininkai lankėsi Palangos Sporto Arenoje. 🏀 ⛹️‍♀️⛹️🏀 Vaikai susipažino ir išbandė krepšinio aikštelę sužaisdami draugišką krepšinį. Valiooooo.....skandavo vaikai, kai pasipylė vaikiškai taiklūs tritaškiai ...🏀⛹️
Palangos Sporto Arenoje ne tik patys mėtėme tritaškius, bet ir smalsiai stebėjome Nacionalinės krepšinio lygos "Kuršiai" krepšininkų treniruotę. Vėliau, kartu su trenere Lina Kaveckiene, vaikai išbandė Palangos futbolo aikštę. Aikštyne mūsų mažieji sportininkai tapo tikrais puolėjais - susikaupę įmušė visus įvarčius.

311375393_541737284622756_5655662962838861267_n.jpg 311466318_541693621293789_7264808795599480282_n.jpg

Projektinės "Sporto ABC" veiklos bendrai finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Daugiau fizinio aktyvumo veiklų rasite čia AKIMIRKOS

INOVATYVIŲ PRAKTIKŲ TAIKYMAS TELŠIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE “EGLUTĖ”

Vienas iš būdų didinti specialiųjų poreikių vaikų įtrauktį į švietimą būtina pasitelkti inovatyvias, pažangias technologijas taip užtikrinant dar sklandesnį mokymosi sunkumų bei raidos sutrikimų turinčių vaikų aktyvesnį ugdymą(si). Tad buvo parengtas pažangos projektas "Inovatyvių praktikų taikymas Telšių lopšelyje-darželyje "Eglutė". Projekto tikslas - atsižvelgiant į mokinių, turinčių įvairių ugdymosi poreikių įvairovę, skatinti pažangių ir inovatyvių praktikų įgyvendinimą logopediniuose užsiėmimuose.