Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Rudeniškai spalvotas Moliūgėlio gimtadienis

                       Štai ir praūžė, pralėkė rudenėlio šventė „Moliūgėlio gimtadienis“. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymai buvo labai šaunūs. Tiek eilėraščių ir dainelių išmokę… Susirinko visa moliūgų šeimyna- nuostabūs darbeliai ir gražiai papuošti moliūgų draugai atvyko švęsti. 5-ojo moliūgėlio gimtadienio.

 

Smalsučiai: Kūrėme kompozicijas-"Moliūgo gimtadienio tortas". Sudarėme sąlygas vaikams pamatyti ,išgirsti, išgyventi, apmąstyti , įgyti įvairios patirties patiems aktyviai veikiant ,žaidžiant, dalyvaujant, kuriant kartu su kitais vaikais ir tėveliais.
Muzikiniai žaidimai: "Sukasi ratelis", "Su gimimo diena". Judrus žaidimas "Pagauk moliūgą", dainelė „Rudenėlis“.

„Nykštukų“ grupės vaikučiai, kartu su mokytojomis, ruošėsi "Moliūgėlio" gimtadieniui: dažė guašu moliūgus, puošė obuoliukais, morkytėmis, rudeninėmis gėlytėmis. Vaikučiai po grupę ieškojo išslapstytas daržoves ir vaisius. Radę, nešė padovanoti Moliūgui. Moliūgėlio gimtadienio dieną, visi drauge vaišinomės įvairiomis rudens gėrybėmis, smagiai šokome, dainavome. Moliūgas, atsidėkodamas vaikučiams už malonias dovanas, padovanojo moliūgo sėklų ir paragino, kad pavasarį sėklas pasodintų į žemę ir iš jų vėl išaugs dideli, gražūs moliūgai.

Linksmučiai - Moliūgėlio gimtadienio proga sugalvojome atlikti eksperimentą- oranžinis fontanas, fejerverkas. Jo tikslas supažindinti vaikus su įvairiomis medžiagomis( soda, skystu muilu ir actu). Išsiaiškinome, kad actas labai pavojinga medžiaga ir jos liesti vaikams negalima. Šiuo eksperimentu siekėme suteikti vaikams kuo daugiau džiugių emocijų ir norą pažinti, tyrinėti , eksperimentuoti.

Dauguma mažųjų „Žvirbliukų“ žino, kad įvairiausių dydžių ir spalvų moliūgai auga darže, bet nė vienas nėra matęs, kaip moliūgas švenčia savo gimtadienį. Ir ne bet kokį, o 5-ąjį gimtadienį. Tad, susiruošę į gimtadienį, pagalvojome apie dovanas ir linkėjimus. Vaikai iš anksto padarė atvirutes, sugalvojo sveikinimus ir sustoję rateliu aplink moliūgą palinkėjo: „Kad būtum sveikas“(Adomas), „Kad užaugtų didelis ir storas“(Karina), „Daug draugų ir būk gražus“(Jokūbas). Po to šokome ratelius, dainavome ir vaišinomės tėvelių atneštomis sveikuoliškomis vaišėmis.