Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Europos Judumo savaitė 2020

       Judumas – be jokios taršos!

       Visi kartu su vaikais vykome į išvyką, ekskursiją, link mūsų miesto ežero. Aplankėme Zakso kalną, sportavome, bėgiojome, žaidėme edukacinius žaidimus. Mankštinomės su sportiniais įrenginiais, esančiais ežero papėdėje. Atlikome trumpą apšilimą lauke, paskui bėgome aplink darželio teritoriją.Atrakcija darželio kieme. Vaikams organizavome lenktynes su savo atsineštomis judėjimo priemonėmis: paspirtukais, balansiniais dviratukais, mašinėlėmis, triratukais.Vykome į ekskursiją link Rainių miškelio. Eidami tyrinėjome besikeičiančią gamtą. Nuvykę žaidėme judriuosius žaidimus.Darželio kieme skambant linksmai muzikai kūrėme judumo savaitės uždarymo šokį.

                              M. Kasparavičienė, VSPS vykdanti sveikatos priežiūrą ikimokyklinėje įstaigoje

          ,,Kiškučių" grupės ugdytiniai ir mokytojos paminėjo Judumo savaitę. Jos šūkis ,,Judumas-be jokios taršos". Aptarėme, kaip galime kasdieniniais veiksmais mažinti taršą ir klimatui kenksmingų medžiagų išsiskyrimą. Išbandėme švarius, ekologiškus judėjimo būdus, važinėjomės paspirtukais, pėstute nuėjome prie Masčio ežero.
Vaikai atkreipė dėmesį, kad oras prie ežero daug gaivesnis, negu prie gatvės. Visi labai džiaugėsi išvyka ir prižadėjo daug dažniau vaikščioti pėstute.

„Linksmučių“ Judumo savaitę daug judėjo, organizavo paspirtukų varžybas, pasivaikščiojo prie Zakso kalno su mankšta ant treniruoklių ir žinoma aktyviai žaidė futbolą.

Smalsučiai organizavo ,,kojyčių ovacijų" dieną- vaikams parengė kliūčių ruožą, kiekvienoje stotelėje sugalvojo skirtingų užduočių ir leidosi į smagią kelionę.

„Žvirbliukai“ – paspirtukų fanai! Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Mažiesiems „Žvirbliukams“ daug džiaugsmo suteikė varžybos su balansiniais paspirtukais. Vaikai ne tik varžėsi, kas greičiau nuvažiuos iki tam tikros ribos ar kuo didesnį ratą, bet ir mokėsi saugiai važiuoti, laikytis taisyklių, būti draugiškiems, o svarbiausia – nepamiršti pasidalinti paspirtuku su draugu. Grynas oras, vaikų įraudę veidukai ir šypsenos – tai geriausias įrodymas, ką gali pajusti vaikai sportuodami.