Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Sveikatingumo - sporto savaitė "Eglutė"

Sveikatingumo - sporto savaitė ,,Eglutėje"

 

         Spalio 2-6 d. lopšelio-darželio ,,Eglutė" vyko sveikatingumo - sporto savaitė ,,BŪK AKTYVUS-BŪSI SVEIKAS IR ŽVALUS“, kurios vienas iš tikslų - didinti bendruomenės sveikatos raštingumą, vykdant kryptingas ir sistemingas veiklas. Pirmadienis-estafečių ir žaidimų fiesta. Savaitę pradėjome bendra rytine mankšta visai bendruomenei. Vaikai gryname ore atlikdami mankštą patyrė daug džiugių emocijų, linksmai praleido laiką kartu. Mažieji ir vyresnieji darželinukai sportavo, žaidė įvairius sportinius žaidimus, linksminosi darželio teritorijoje. Priešmokyklinės ,,Kiškučių " grupės vaikai su mokytojomis O.Sidaravičiute ir R.Mikniene vyko ant Džiugo piliakalnio , ten sportavo, žaidė judrius žaidimus. Priešmokyklinių ,,Bitučių " ir ,,Žvirbliukų" grupių vaikai apsilankė ,,Ateities" progimnazijos stadione, kur po bendros mankštos išbandė parašiuto galimybes, draugiškai dalyvavo estafetėse ir linksmose rungtyse.

 DAUGIAU AKIMIRKŲ čia

 

Antradienį darželio teritorijos erdvėse vyko kūrybinis vaikų ir mokytojų STEAM, mandalų kūrimas panaudojant gamtinę medžiagą, įkomponuojant rudenines gėles, vaisius, daržoves. Trečiadienį visa bendruomenė dalyvavo akcijoje ,,Trupinėlis gerumo", kurios tikslas - padėti beglobiams gyvūnams. Akcijos organizatorės ir įkvėpėjos mokytojos V.Anusaitė ir

L .Pocienė .Vaikučiai nuotaikingai atliko muzikos mokytojos Angėlės šiam rytmečiui sukurtą dainą ,,Aš ir mano draugai ".

Ketvirtadienis - vaisių ir daržovių fiesta. Vaikai grupėse su mokytojomis ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Maryte, spaudė ir ragavo, skanavo įvairias sultis iš vaisių ir daržovių, labai buvo susidomėję šiuo procesu . Paramą vaisiais ir daržovėmis gavome parašę Sveikatos projektą ,,Būk aktyvus -būsi sveikas ir žvalus".

Šią savaitę užbaigėme Rudenėlio švente ,,Ką kalbėjo daržovės ", kurios metu smagią , rudenišką nuotaiką visai bendruomenei dovanojo šaunusis daržovių kvintetas -A.Streckienė, Dėdė Rudenėlis D.Kušeliauskienė), Sodininkas Rapolas (D.Zaveckienė). Skambėjo linksmos dainelės, pajuokavimai, sukosi smagūs rateliai į kuriuos buvo įtraukti visi bendruomenės nariai.

Šios sporto savaitės metu gerinome vaikų fizinę bei psichinę sveikatą, organizuodami sveikatos puoselėjimo veiklas įstaigoje.

Meninio ugdymo mokytoja Angėlė Streckienė