Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Mūsų pirštukai darbininkai

                              

„Geniukų“ grupės auklėtojos Danutė Zaveckienė ir Jurgita Avelienė parengė trumpalaikį projektą „ Mūsų pirštukai darbininkai „ kurį vykdė kartu su mažaisiais gr. vaikais .

 

Projekto tikslas: lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius , kad vaikams lavintųsi mąstymas , atmintis, dėmesio koncentracija , ugdytųsi kūrybiškumas ir poreikis bendrauti.

Į projektinę veiklą buvo įtraukti ir „Geniukų „ grupės tėveliai , kurie gamino žaislus skirtus smulkiąjai motorikai lavinti ir tyrinėti.

Su vaikais išbandėme įvairias priemones , tiek buitines atliekas , tiek namų apyvokos daiktus, įvairią gamtinę medžiagą, kurią panaudojome veiklose.

Projektinė veikla buvo tikslingai integruota į kasdienines veiklas. Vaikai galėjo tyrinėti , eksperimentuoti, mokytis , patirti daug džiugių emocijų.

Projekto metu su tėvais ir vaikais užsimezgė glaudus ryšys. Vaikams pagerėjo bendroji smulkioji motorika , išlavėjo bendravimo įgūdžiai , kūrybiškumas.   Tėvelių dėka įsigijome naujų, pačių pagamintų žaislų lavinti smulkiąją motoriką. Svarbiausia - vaikai patyrė daug džiugių emocijų, visada noriai dalyvavo veiklose.