Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

SVEIKI!

Pabendraukime virtualioje aplinkoje Facebook!

Sveikatingumo sporto savaitė

Ši savaitė lopšelyje – darželyje „Eglutė“ sveikatingumo-sporto savaitė. Šventės atidaryme „Sveikatos fiesta 2019 “ aidėjo vaikų juokas, vyravo gera nuotaika, o kūrybingai panaudojus gamtinę medžiagą ir rudens gėrybes darželio kieme atsirado tikrų tikriausi meno kūriniai.

    

   

Attachments:
Download this file (Sveikatingumo -sporto savaitė.pdf)Sveikatingumo -sporto savaitė.pdf[ ]570 kB

Judumo savaitė

Europos judumo savaitė lopšelyje - darželyje „Eglutė“

Rugsėjo 16-20 dienomis, Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė” vyko Europos Judumo savaitė “Žingsniuokime, judėkime kartu”. Šiuo renginiu siekėme sudominti vaikus sportu ir propaguoti aktyvų judėjimą, juk norime, kad vaikai augtų stiprūs ir linksmi. Akcijos metu visiems pakako ir judesio, ir žinių, ir smagių akimirkų.

Sensorinių priemonių svarba logopedinių pratybų metu

Šiais metais logopedė Lina, parašė Telšių rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybai tęstinį projektą „Sensorinės integracijos stiprinimas vaikams turintiems vidutinių ir didelių specialiųjų poreikių“.

Garbingas apdovanojimas „eTwinning mokykla 2019-2020“

         

Pasitinkant naujus mokslo metus Telšių lopšelio – darželio „Eglutės“ direktorė, Vita Gailienė vyko į Švietimo mainų paramos fondo organizuojamą  iškilmingą  eTwinning nacionalinių apdovanojimų ceremoniją, Vilniuje. 

Trečiasis : „Erasmus+" (KA2) partnerių susitikimas Lietuvoje

Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogai, dalyvaudami „Erasmus+“ (KA2) strateginės partnerystės projekte „Mes mažieji XXI amžiaus tyrinėtojai… pasiruošę nubraižyti žemėlapyje ir užkoduoti savo teritoriją“, gegužės 21–25 d. sulaukė pedagogų iš Italijos, Lenkijos ir Kroatijos mokyklų. Tai – trečiasis partnerių susitikimas.

www.egluteld.lt

Lygumų g. 52
Telšiai, LT- 87142

Pašto adresas

egluteld@gmail.com

Telefono numeris

+37067110425