Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Tėvelių, ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų dėmesiui

    Informuojame, kad Telšių švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos švietimo pagalbos specialistai (specialusis pedagogas, socialinis pedagogas, psichologas) teikia informacinę, ekspertinę ir konsultacinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių nariams (pedagogams, tėvams). 

 

   Bendradarbiaujant su pedagogais, specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese bus sprendžiami klausimai ir problemos, susijusios su vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymo(si) sunkumais. Esant poreikiui, specialusis pedagogas padės specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams, įsisavinti ugdymo turinį ir lavins jų sutrikusias funkcijas, socialinis pedagogas organizuos užsiėmimus vaikams, stokojantiems bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, savarankiškumo, socialinių įgūdžių.
   Jeigu pastebite, kad vaiko pasiekimai plėtojasi vangokai ir netolygiai, vaikui sunkiai sekasi atlikti tai, ką jau geba jo bendraamžiai, kyla problemų bendraujant su kitais grupės vaikais, nedelskite ir išsakykite savo susirūpinimą.
   Į PPT skyriaus specialistes – specialiąją pedagogę Redą Stulpinienę ir socialinę pedagogę Jolantą Anglickienę galite kreiptis konsultacinėmis dienomis darželyje arba skambinti tel. 8 604 28049 ar/ir rašyti el.p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
ir susitarti dėl susitikimo Jums patogiu laiku.
   Konsultacijoms pas PPT psichologą taip pat prašome registruotis iš anksto
tel. 8 604 28049 ar/ir rašyti el.p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 ppt