Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Pradžia

Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ auga OLIMPIEČIAI

Sportas, tai – judėjimas, sveikata bei gera emocinė būsena. Todėl, atsižvelgdami į fizinio poreikio būtinybę, kiekvienam vaikui parašėme olimpinį projektą „Mes augantys mažieji olimpiečiai“.

IMG 8939

Aktyvumą skatinančioms veikloms įgyvendinti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Olimpinio švietimo direkcija skyrė 500 eurų finansavimą. Kaip ir kasmet, birželio 23 dieną, remdamiesi trimis pagrindiniais principais – judėti, sužinoti ir atrasti – kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Otilija Sidaravičiūte surengėme „Olimpinę dieną“. Tai gerokai daugiau nei sporto renginys, ši diena – išjudina visą pasaulį. Tad ir mūsų sporto diena prasidėjo ypatingai – olimpinių žiedų piešimu, iškilminga eisena ir išdidžiai nešama Olimpine vėliava.

Sporto dieną netrūko veiklų, skirtų orientavimuisi erdvėje, krypties suvokimo užduočių, paremtų gamtos orientyrais. Šventė spinduliavo energija ir sportine nuotaika, įveikiant iššūkį – sportinį kodą. Ši diena ypatinga ir tuo, kad kartu su priešmokyklinio amžiaus ugdytiniais prisidėjome prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinio fondo organizuojamos Tarptautinės olimpinės dienos – įveikėme lietuvišką olimpinę mylią, net 1 988 metrus, simbolizuojančius LTOK atkūrimą.

Šis bėgimas ir įveiktos orientacinės rungtys – ne varžybos, tokiu būdu skatinime aktyvų mažųjų sportininkų gyvenimo būdą, ugdome draugystės, tobulėjimo ir pagarbos vertybes, paremtas olimpiniu principu – „Svarbu dalyvauti, o ne laimėti“.

Vyresnioji logopedė, Lina Sakienė

Teli lopelyje darelyje Eglut auga olimpieiai 04     Teli lopelyje darelyje Eglut auga olimpieiai 05 

 Teli lopelyje darelyje Eglut auga olimpieiai 06     IMG 8968  

IMG 8935      IMG 8963